Datadisky

1. dubna 2011 v 21:43 | Lowu |  Datadisky
Datadisky k hře The sims 2 :

1. Univerzita

(Ze Simíků se nyní stávají mladí dospělí, kteří opouštějí domov, aby prožili dobrodružství na vysoké škole. Čekají je večírky s přáteli i učení na zkoušky, budou moci plnit nové životní cíle, získat nové odměny a stát se významnou osobou univerzity)


2. Noční život

( Chybí vašim Simíkům zábava a noční život? Dopravte se vlastním autem do klubu, zahrajte si kuželky nebo dejte si dobré
jídlo v restauraci)
3. Ve světě podnikání

(Základejte nejrůznější nové a jedinečné podniky - od pekařství a butiků po salóny obchody s elektronikou. Najímejte a propouštějte personál a vybudujte oblíbený obchod v sousedství nebo další podnikatelské impérium! )

4. Mazlíčci

(Simíci nyní můžou chovat psa,kočku,křečka nebo papouška. Můžou učit své mazlíčky nejrůznější triky, vzít je do parku a milovat až do smrti.)

5. Roční období

(Vyražte ve za celoroční zábavou! Připravte své Simíky na měnící se podmínky, neboť jejich vztahy a nálady nyní budou záviset i na ročním období)

6. Šťastnou cetu!

(Navrhujte letní byty, objevujte skrytá místa a učte se místníím zvyklostem bez ohledu na to , je-li váš Simík poprvé na výletu nebo je ostřílený cestovatel!)

7. Volný čas

(Kupte si rotoped a zhubněte pár kilo. Nebo si opravte starý vrak a nebudete muset pořád chodit pěšky! Tančete balet nebo si zahrejte fotbal a mnoho dalších aktivit!)

8. Život v bytě

(Přestěhujte se do perfektního apartmánu: podkroví, útulný prostor pro mladé simíky nebo byt s více postelemi sdílený s přáteli. Nové sociálně orientované skupiny pro vaše simíky: elegáni, umělečtí bohémové, svalovci nebo kutilové-technici. Využijte výhod života v nájemních domech / apartmánech: od sociálních sítí pro tvorbu nových přítel, výhody pro kariéru až po milostná dobrodruštví. )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama