Pilotní díl - Konec mého světa

5. dubna 2011 v 15:58 | Lowu |  Night Life

V tomhle prvním díle který se jmenuje " Konec mého světa" jsou Simíci schválně ošklivý. Taky je součástí děje že uvidí R. umřít. To se vysvětlí v dalších dílech :D Tenhle díl je něco jako úvod.,,Mio!"
otočila jsem se a viděla jak za mnou utíká Rosalie. Byla udejchaná , ikdyž uběhla sotva pár metrů. Rudé vlasy měla slíznuté do culíku a na sobě měla krátké kraťasy a triko. Neuměla se moc dobře oblékat. Doběhla ke mně a lapala po dechu. ,,Mio..ugh.." zakašlala a podívala se na mě. ,, Příště radši neběhej." usmála jsem se. Znova zakašlala, nadechla se a chystala se mi něco sdělit. Ale někdo jí přerušil.

,,Ty teda vypadáš Rose! " ozvalo se za náma. Nemusela bych se otáčit aniž bych věděla kdo to je - Victoria, Sarah a Roxana. Školní děvky s prominutím. Victoria na sebe zase upozorňovala krátkým růžovým tričkem a piercingem v pupíku. Z minisukně jí koukaly dlouhé nohy. Sarah a Roxana měly na sobě dres roztleskávaček. Asi nemusím zmiňovat že je silně nesnáším a ony to vědí a provokují mě. Victoria se pohrdavě usmála - no spíš zkroutila ústa do něčeho co měl asi být úsměv.,,Jestli ti můžu poradit - " ,,Ne, nemůžeš, Victorio! Odpal!" řekla Rosalie s přimhouřenýma očima, aby vypadala zle. Namyšleně se zašklebila a odplula i se svými "kamarádkami".

,,Nejradši bych jí vyrvala ty její obarvený blond vlasy!" řekla vztekle Rosalie. Zasmála jsem se. Oplatila mi úsměv a spustila svoje obvyklé žvatlání - většinou o nesmyslech. ,,Víš co jsem slyšela? Že Sarah dal kopačky její kluk. Jak on se jmenuje ? Ehm..Aron? Asi, no to je jedno! Docela -" zatímco dál žvatlala o Sarah a o jejím (ex)klukovi, jsem si otevřela skříňku a vzala tašku od LV. Najednou se ozvala rána, která dokonce přerušila žvatlání Rosalie. ,, Co to je?" zeptala jsem se a podívala se na konec chodby, kde se začali sbíhat spolužáci.


,, Ven - všichni! " zařvala učitelka Callová kterou mám na angličtinu. Hrozná fúrie. Stála tam už jen Sarah a Victoria. Pomalu jsme se k nim s Rosalie připlížily. Roxana ležela na mokré podlaze. Kolem sebe měla krev a vypadalo to že šla a uklouzla po mokré podlaze. Victoria vzlykala (a já si vždycky myslela že je bezcitná!) , učitelka Callová šílela a Sarah koukala nepřítomně před sebe. ,,Zavolej sanitku!" podívala se na mě. ,,Dělej!" zařvala a já si položila tašku na zem a hrabala mobil.Zachvilku přijela sanita, ale Roxana už byla mrtvá - krvácení do mozku a další věci. Nemohla jsem uvěřit tomu že mi někdo umřel před očima. Jo, sice jsem jí nesnášela , ale tohle bych nepřála ani největšímu nepříteli (což ona mimochodem byla). Pro dnešek nám odpadlo odpolední vyučování. Rozloučila jsem s Rosalií a šla domu.

,,Mami?" zavolala jsem do domu a vešla dovnitř. ,,Ano, zlato?" Máma mi vždycky zvedne náladu, je takové moje sluníčko. ,,Proboha! Co to máš na té tašce? To vypadá jak krev!" koulela očima na moje tašku za pár desítek tisíc. Jo , jsme celkem bohatý. Proto taky táta neni věčně doma - vlastně mám jen mladší sestru Serenu které je 14 let, mně je mimochodem 16. ,,Mio! Posloucháš mě? Stalo se ti něco?!" začala pomalu hystericky řvát - kvůli krvavé skrvně na tašce. ,,Ehmm , to nic jen..." zakoktala jsem se a začala jí vyprávět o Sarah. ,,Ach bože to je hrozné!" řekla máma a posadila se na sedačku. Vypadala bledě. ,,Já..vydrhnu si nějak tu tašku a zeleju kytky,ok?" Máma se na mě vděčně usmála ,,To budeš moc hodná zlato."


Otevřela jsem dveře do pokoje a hodila tašku do špíny. Zamířila jsem na můj balkón a vzala jsem si stoličku. Vylezla jsem na ní a zjistila že jsem si zapoměla v pokoji konev s vodou. Chtěla jsem sejít jenže se mi zamotala hlava a ozvalo se hlasité křupnutí - rupla noha u stoličky. Pak jsem se zřítila z balkónu a podruhé se ozvalo křupnutí. Pak si nic nepamuju.Konec Pilotního dílu. Příštím dílem začnou být Simíci krásní a bla bla bla. Doufám že se vám tento díl líbil :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 julci-sims julci-sims | 5. dubna 2011 v 16:50 | Reagovat

hezký díl :) už se těšim na další :)

2 Katy* Katy* | E-mail | Web | 5. dubna 2011 v 22:10 | Reagovat

Ty jo, hlavně ať je v pořádku :) Jinak super začátek :) A vůbec nejsou oškliví (přiznám se, už jsem viděla tolik ošklivých simíků a ti tví tam nepatří-ani když byli udělaní oškliví záměrně :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama