Prokletá party

19. dubna 2011 v 16:53 | Lowu
Ahoj, včera a předevčírem jsem kutila tenhle minikomix, tak snad se vám bude líbit :))

,,Kaylóóó, vážně si to ještě nechceš rozmyslet?" zeptala se smutně Alexis své již bývalé spolubydlící. ,,Ne, opravdu, ta práce je tam super!" řekla Kayla a omluvně se na Lexi usmála. ,,Ale, já ten nájem nesplatím se svým platem!" řekla už trochu rozčíleně Lexi. Lexi dostala tenhle baráček od rodičů s tím že si s ním může dělat co chce, ale nájem jí platit nebudou. ,,No vlastně už jsem ti sehnala spolubydlícího!" řekla nadšeně Kayla. Lexi se na ní nechápavě zadívala tak Kayla pokračovala ,,Jmenuje se Marc, je to můj nevlastné bratranec. No ták!" řekla a zmizela ve dveřích. ,,Jo , dneska se ještě přijde zabydlet! Tak pa" rozloučila se naskočila do auta.


Lexi zaplula do kuchyně a udělala sandwiche. Jestli dneska ten Marc přijde tak chce udělat dobrý dojem. Přemýšlela jaký bude, snad by jí Kayla neposlala nějakýho nechutnýho smradlavce. No, ikdyž. Náhle zazvonil zvonek. To bude asi on, pomyslela si Lexi.

Za dveřmi stál zrzavý kluk v oprané mikině. ,,Ahoj já jsem Marc.." začal ten zrzoun. ,,Já jsem Lexi, Kayla mi už o tobě řikala pojď dál, na stole je svačina a vybal si věci já si zatím vlezu do koupelny." chrlila na něj informace Lexi. ,,Jo, jasně. A chtěl jsem se zeptat jestli bych si nemohl večer udělat takovou malou párty s pár kamarádama. Můžeš jít taky, ale nevypadaš moc na holku která by pařila od večera do rána." řekl Marc drze. Lexi se dotklo že naznačil že je něco jako šprtka. ,,Hm jasně..." zamumlala, vletěla do koupelny a práskla dveřma.

Lexi si vlezla do vany a přemýšlela o Marcovi. Měla by ho vyhodit jestli něco na té jeho party prosekne. Jestli budou jeho kamarádi provozovat určité kativity v její posteli poletí pryč. Ne oni, ale Marc. Ale oni taky. Lexi byla naštvaná na Kaylu, jak jí mohla tohle udělat? Nakonec se rozhodla že na party půjde. Ale jenom kvůli pověsti. ,,Lexi! Telefon!" přerušil její přemýšlení Marc. Lexi rychle vylezla z vany, usušila se a oblékla.


,,Haló?" řekla Lexi když zvedla sluchátko. ,,Ahoj Lexi, tady Kayla, zrovna jedu v autě. Myslím že dneska asi ještě stihnu tu party! Není to skvělý?" vykvikla nadšeně Kayla. ,,No, super..Moment ty jsi o tý party věděla?" řekla Lexi podezřívavě. ,,Jo" pípla. ,,No bezva, tak fajn doraz, těším se." řekla Lexi a už chtěla položit ,,Jo a nevím jestli to stihnu včas ale snad jo." řekla Kayla a položila sluchátko. Lexi naštvaně odfrkla a odebrala se k sobě do pokoje.


Když se blížil čas party Lexi vytáhla ze skříně odvážně triko a džíny. Namalovala se a učesala. Ze zdola už byla slyšet hlasité hudba. Už teď jí Kayla chyběla, těšila se až jí zase uvidí. S úsměvem vyšla ze dveří.


Dole už bylo celkem plno a všichni se vlnili v rytmu hudby. ,,Marcu!" zařvala Lexi přes hlasitou hudbu. ,,No?" zařval na ní Marc. ,,Kde je Kayla? Už je tu?" ,,Je v kuchyně!" zařval Marc a dál si jí nevšímal. Lexi se prodrala mezi hloučkem několika lidí. Prej "pár kamarádů" odfrkla.

Nakonec jí Lexi našla v koupelně. ,,Kaylo"řekla a vrhla se jí do náruče. ,,Co je?" zeptala se Kayla s úsměvem. ,,Nic, jen bude se mi po tobě děsně stýskat" řekla Lexi. Kayla se usmála. ,,Lexi mám nápad! Dáme si sázku!" řekla nadšeně a zadívala se na Lexi ,,Poslouchám" řekla Lexi. ,, Když sbalíš Marca a budeš se s ním ještě dneska muchlovat tak-" nedořekla, protože jí Lexi přerušila ,, Tak ukážeš sexy striptíz až do spodního prádla!" dokončila Lexi. ,,Dohodnuto!" řekla Kayla.
,,Tešim se na striptíz" řekla Lexi a mrkla na Kaylu.

Když procházela kuchyní oslovil jí nějaký blonďák. ,,Ahoj, nechceš si ke mně nachvilku sednout? Pokecáme!" řekl a když Lexi viděla to želé neodolala a sedla si k němu. ,,Jak se jmenuješ?" zeptal se jí ten blonďák. ,,Alexis.." řekla. ,,Já jsem Frank, těší mě" řekl Frank. Když Lexi dojedla chystala se najít Marca a splnit sázku. ,,Počkej! Dáš si se mnou ještě skleničku?" zeptal se mile Frank. ,,Tak jo"

,,Tak na tebe Lexi!" řekl Frank a usmál se. ,,Uhm, jo" řekla Lexi. Když dopila usmála se na něj a řekla ,, Ráda jsem tě poznala. Tak já zase jdu. Zatim ahoj" Lexi si stoupla, ale zamotala se jí hlava a kecla si na zem.

Lexi se neudržela a lehla si na studenou zem. Uslyšela kroky - Kayla běžela a ptala se jí co se stalo. ,,Já jí odvedu do pokoje" řekla Kayla a už jí chtěla zvednout, když jí přerušil Frank. ,,Já jí tam odnesu ty bys jí nezvedla" řekl a Kayla kývla. Frank se ohl a lehce jí vzal do náručí a vyšel k jejímu pokoji, podle navigování Lexi.

Jakmile se zavřely dveře jejího pokoje, Frank jí hodil na zem a strhal z ní veškeré oblečení a ze sebe též. Lexi pozdě došlo že jí něco dal do pití. Nemohla se bránit, slabě křičela, ale přes hudbu by jí stejně nikdo neslyšel. Udělal to. Znásilnil jí. Lexi brečela a proklínala se, že radši na tu party nešla, ale už bylo pozdě.

Když skončil, oblékl si spodní prádlo a Lexi též. Ikdyž jí to mezi vzlyky moc nešlo. Frank otevřel okno a chytil Lexi. ,,Musíš umřít, bude to vypadat jako sebevražda a ikdyby se to zjistilo nikdo to nepozná." řekl a odtlačil jí vší silou k oknu. Lexi se podařilo okno zavřít, ale Frank byl silný. Tlačil jí do okna až jí to bolelo. Už otevíral okno když někdo otevřel dveře.

,,Lexi!" zařval mužský hlas a Lexi poznala že je to Marc. Odstrčil Franka od okna a Lexi sjela po okně na zem a ještě víc se rozbrečela. ,,Co jsi to sakra udělal? Ty debile!" zařval na něj Marc a vystrkal ho ze dveří. Marc s ním zmizel a Lexi slyšela přes dveře tlumené hlasy. Marc zařídil aby ho odvedl jeho kamarád Billy a sám se vrátil za Lexi.

Marc si přitáhl Lexi do náruče. Lexi dál brečela, ale musela se usmát, Kayla bude muset předvést striptíz. To jí teď ale bylo jedno. ,, Lexi, ššš. To bude fajn. Měl jsem přijít dřív." řekl Marc smutně. ,, Zachránil si mě, mohla jsem umřít!" řekla Lexi mezi vzlyky.


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 julčaxD *SB* julčaxD *SB* | Web | 20. dubna 2011 v 15:49 | Reagovat

Hustý, takový trochu porno :D dělám si srandu :D je to dobrej nápad na komix :-)

2 Maude Maude | E-mail | Web | 24. května 2011 v 18:06 | Reagovat

Uuu... Povedený... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama